Menemen İlçe Başkan Adayı Ömer Güney: Kazanan Halk olsun

Menemen İlçe Başkan Adayı Ömer Güney: Kazanan Halk olsun

16 Ocak 2020 - 11:15 - Güncelleme: 16 Ocak 2020 - 11:22

Harita Mühendisi Ömer Güney, 19 Ocak 2020 tarihinde gerçekleştirilecek kongre öncesi Menemen İlçe Başkan Adaylığını açıkladı. Menemen İlçe Başkan Adayı Ömer Güney ''Birlikte söyleyecek sözümüz yapacak işimiz var. Kazanan CHP ve halk olsun diye adaylığımı koydum.'' açıklamasında bulundu

 

Ömer Güney Kimdir?

1977 yılında, İzmir'in Menemen ilçesinde dünyaya geldim. Benim gibi Menemenli olan Elvan Güney ile evliyim ve ikl erkek bir kız çocuk babasıyım.

Eğitim ve İş

İlk orta ve lise öğrenimimi Menemen'de tamamladım.Mersin Mut Meslek Yüksekokulu Harita ve Kadastro Bölümü'nün ardından, Yıldız Teknik Üniversitesi Jeodezi ve Fotogrometri Bölümü'nü bitirdim. 2003 yılında kendi firmami kurdum. Harita Mühendisi olarak ağırlıklı olarak bölgemize ve İzmir'e hizmet ediyorum.

Mesleki ve Siyasi Örgütlülük

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası'nda 13. Dönem Yönetim Kurulu Üyeligi, 13, 14 ve 15. dönem Danişma Kurulu Üyeliği yaptim. Odamızın 2. Başkanlığı görevini yürüttüm. TMMOB 45 ve 46. dönem delegesi oldum.

Menemen Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi olarak çalıştım. 2014 ve 2019 Yerel Seçimlerinde Menemen Belediye Başkan Aday Adayı oldum. 2000 yılından itibaren tüm seçimlerde partimin ilçemizdeki ve Izmir'deki tüm çalışmalarına aktif olarak katıldım, görev aldım.

Cumhuriyet Halk Partisi'nin iktidarında, herkesin hakkini aldıgı bir ülke özlemiyle ördügüm siyasi hayatim; aynı inanç ve kararlılıkla sürüyor.

 

Birlikte söyleyecek sözümüz yapacak işimiz var!

Kazanan CHP HALK MENEMEN olsun diye !

 

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar

 

Reklam
Reklam
Reklam
Bu haber 105 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Suriye Ordusu'na saldırı: 40 ölü 80 yaralı
Suriye Ordusu'na saldırı: 40 ölü 80 yaralı
YHT ücretlerine zam geldi TCDD'den yapılan açıklama ise : Zam değil ücret düzenlemesi
YHT ücretlerine zam geldi TCDD'den yapılan açıklama ise : Zam...