İzmir Emniyet Müdürü Aşkın, uyuşturucuyla mücadeleyi...

İzmir Emniyet Müdürü Aşkın, uyuşturucuyla mücadeleyi anlatacak

25 Haziran 2019 - 11:44

26 Haziran Dünya Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı ile Mücadele Günü dolayısıyla İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, düzenlenecek programda İzmir'de uyuşturucu ile nasıl mücadele edildiğini anlatacak.

İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, Medical Park İzmir Hastanesi Ata Salonu'nda gerçekleşecek konferansta, uyuşturucuyla mücadele konusunda önemli bilgiler aktaracak. 26 Haziran 2019 Çarşamba günü saat 16.00'da başlayacak program, herkese açık olarak gerçekleştirilecek.

Medical Park İzmir Hastanesi Başhekim Yrd. Dr. Zeki Hozer de, konferans hakkında bilgi verdi. Hozer, "Birleşmiş Milletler Uyuşturucu ve Suç Ofisi (UNODC) raporlarına göre; Dünya genelinde 250 milyona ulaşan uyuşturucu kullanıcısı var. Ülkemizde bu sayının 1.5 milyonu geçtiği biliniyor. Transit ülkeden hedef ülke konumuna geçen ülkemiz için uyuşturucu ile mücadele çok kritik bir sorun haline geldi. Uyuşturucu ile mücadelede en önemli görevi kuşkusuz güvenlik güçlerimiz yapıyor. İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın da bu önemli gün vesilesiyle, İzmir'de uyuşturucu ile nasıl mücadele ettiklerini bizlerle paylaşacak" dedi.

Reklam
Reklam
Reklam
Bu haber 169 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Merkez Bankası'ndan flaş kredi kartı kararı
Merkez Bankası'ndan flaş kredi kartı kararı
Volkswagen, Türkiye kararını erteledi
Volkswagen, Türkiye kararını erteledi