İşkur açıkladı binlerce işçi alınacak

İşkur açıkladı binlerce işçi alınacak

23 Ekim 2019 - 11:58

İŞKUR tarafından Türkiye geneli en güncel iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ve başvurusu devam eden iş ilanları kapsamında, Türkiye geneli en az ilköğretim mezunu 2845 kişilik temizlik görevlisi alımı yapılıyor. 50 bin civarında açık ilan ile personel alımı yapan İŞKUR, başvuruları temizlik görevlisi pozisyonuna online olarak da kabul ediyor. Özel sektör ve kamu kurumu bünyesine yapılacak olan alımlara başvuru yapacak adayların en az ilköğretim mezunu olmaları ve sağlık problemlerinin bulunmaması gerekmektedir. İşte detaylar...

PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

- En az ilkokul mezunu olmak,

- Sağlık problemi bulunmamak,

- Takım çalışmasına yatkın,

- Kişisel temizliğine önem veren,

İŞKUR TEMİZLİK GÖREVLİSİ KAYIT İŞLEMLERİ

Temizlik personeli alımı için başvuru yapacak adayların, üye olarak veya şahsen kurum ünitelerine kayıt olmaları gerekmektedir. İnternet üzerinden ya da kurum personeli aracılığıyla kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme girildiğine dikkat edilmelidir.

TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALIMI İÇİN BAŞVURU 

Söz konusu temizlik personeli ilanlarına başvuru yapacak adaylar, https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=4335 linki üzerinden iş ilanına erişebilir.

İŞKUR'A KAYIT ŞARTLARI

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

Reklam
Reklam
Reklam
Bu haber 517 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Instagram DM'lerine yeni özellik geldi
Instagram DM'lerine yeni özellik geldi
TOKİ başvurularında son gün
TOKİ başvurularında son gün