Bayraklı’da kazanan Serdar Sandal

Bayraklı'da kazanan Serdar Sandal

(Özel Haber - Ece İçmez) İzmir 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde İzmir Bayraklı Belediye Başkanı Cumhuriyet Halk Partisi adayı Serdar Sandal oldu.

01 Nisan 2019 - 00:13 - Güncelleme: 01 Nisan 2019 - 00:23

İzmir 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde, Cumhur İttifakı'nın Bayraklı adayı Ali Aslan, Millet İttifakı Bayraklı adayı Serdar Sandal'a karşı yarıştı. Kazanan Cumhuriyet Halk Partisi adayı Serdar Sandal oldu.

Serdar Sandal kazanmasının ardından açıklamada bulundu.

-Değerli Bayraklılı Hemşerilerim Bayraklı’da olgunlukla ve sorumlulukla yürüttüğümüz seçim çalışmalarımızın sonucunda büyük bir farkla Bayraklı Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanmış bulunuyoruz.

Bu başarı bir kişinin, bir grubun ya da tek başına bir stratejinin sonucu değildir. Bu başarı hep birlikte Bayraklı’nın, Bayraklılı yurttaşlarımızın başarısıdır. Birlikte başaracağız dedik, birlikte başardık. Kazanan Bayraklı olmuştur.

Nasıl ki hiç kimseyi ötekileştirmeden, ayırmadan, herkese eşit yaklaşarak seçim çalışmalarımızı yürüttüysek, aynı şekilde belediye başkanlığı görevimizi yerine getireceğiz. Hangi partiye oy vermiş olursa olsun tüm vatandaşlarımıza eşit hizmet götüreceğiz, adil yaklaşacağız.

Biz Bayraklı’yız, birlikte başardık. Şimdi Bayraklı Zamanı! Teşekkürler Bayraklı!

Özel haber - Ece İçmez

Reklam
Reklam
Reklam
Bu haber 732 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Merkez Bankası'ndan flaş kredi kartı kararı
Merkez Bankası'ndan flaş kredi kartı kararı
Volkswagen, Türkiye kararını erteledi
Volkswagen, Türkiye kararını erteledi