Bayraklı Belediye Başkan Adayı Serdar Sandal,  Türkiye Harp...

Bayraklı Belediye Başkan Adayı Serdar Sandal,  Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneğini ziyaret etti

13 Mart 2019 - 15:37

Bayraklı Belediye Başkan Adayı Serdar Sandal, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneğini ziyaret etti.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, oturan insanlar, takım elbise ve iç mekan

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İzmir Şube Başkanı Recep Doğru; ''13 Mart 2019 tarihinde Bayraklı Belediye Başkan Adayı Sayın Serdar SANDAL derneğimize ziyarete geldiler. Derneğimiz II. Başkanı Gazi Albay Sayın Koray AKALIN, derneğimizin tanıtımı için hazırlamış olduğu brifingi sundu.

Bayraklı Belediyesi‘nce bugüne kadar yeterli desteği almadığımızı beyan ettik. Ancak kişisel olarak Bayraklı Belediyesinden Sayın Necati ŞAHİN ‘in bizimle ilgilendiğini ve çok kıymetli Bayraklı Çarşı Esnafları Derneği Başkanı Sayın Ertuğrul ÇİVELEK ‘in bizimle ilgilendiğini beyan ettik. Sayın Başkan adayı Serdar SANDAL Bey ‘de bundan sonra;

“Vatanı için canını feda eden aziz Şehitlerimizin emanetleri ile Kahraman Gazilerimizin her daim yanında olacağız. Derneğinizin her türlü projesinde destek çıkacağız” dediler. Kendilerine teşekkür ediyoruz.'' açıklamasında bulundu.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İzmir Şube Başkanı

Recep DOĞRU

 

 

Reklam
Reklam
Reklam
Bu haber 196 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Asgari Ücret sıralamasında Türkiye kaçıncı
Asgari Ücret sıralamasında Türkiye kaçıncı
Memur- Sen'den flaş zam açıklaması
Memur- Sen'den flaş zam açıklaması