Ak Parti İzmir kulislerinde Latif Aydemir’in ismi geçiyor

Ak Parti İzmir kulislerinde Latif Aydemir'in ismi geçiyor

12 Nisan 2019 - 23:13 - Güncelleme: 12 Nisan 2019 - 23:22

İzmir Ak Parti Başkanı Aydın Şengül'ün istifasından sonra boşalan İl Başkanlığına Bayraklı Belediye Meclis Üyesi Ve Aday Adayı Binali Yıldırım'ın öz evladı olarak bilinen iş adamı herkesin kardeşi Latif Aydemir'in İsmi kulislerde geçiyor.

Aydemir Parti'nin 2002'den beri Askeri hizmetkarı olarak genç yaşında başarılara doymuyan, sağlıkta,eğitimde,organizasyonda, müteahitlikte birbirinden özel eserlerleriyle tanınan, sevilen, sayılan İçimizden biri Aydemir'in her kesimden tanınan bilinen yüzlerce insanın mutluluklarına düğün salonlarıyla ve binlerce İnsanı konut sahibi yaparakta örnek İş adamı olan Aydemir; ''Yaptıklarımız Yapacaklarımızın Teminatıdır.'' diyerek Bayraklı'da, Bornova'da Meclis Üyeliği yaparak İl Yöneticiliğiyle İl Koordinartörlğü görevinde de bulundu.

 Hayırseverliğiyle Anadolu Evladıyla Duruşuyla Hak'tan Adalet'ten kimsenin adamı olmayıp duruşuyla en çok sevilen 7 kardeşten biri olan Aydemir İzmir İçin kıymetli, takdir edilen ve samimiyetiyle asla doğrudan taviz vermeyecek örnek bir arkadaş kardeştir.  Şaşırdınız mı derseniz sadece durum tespitidir Savcı Sayan Ağrı'da yapıyorsa neden kadim dostu Latif Aydemir yapmasın?

Görev verilirse Aydemir en güzelini yapacağına eminiz.  Kalbi ruhu muhteşem Bir İş adamı ve siyasetçidir.

 Korkak Değil, Cesur, Kimseye Biyat Etmez Etmemiştir Benden Söylemesi Kalın Sağlıcakla İçimdeki Ses İzmir İçin ŞANS LATİF AYDEMİR!..

Reklam
Reklam
Reklam
Bu haber 1207 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Merkez Bankası'ndan flaş kredi kartı kararı
Merkez Bankası'ndan flaş kredi kartı kararı
Volkswagen, Türkiye kararını erteledi
Volkswagen, Türkiye kararını erteledi